P1110188.webp
Apartmány

Dům, ve kterém se apartmány nacházejí je po celkové rekonstrukci, která byla dokončena v září 2016. Ubytování je možné pro 2 až 14 osob celkem ve třech apartmánech. K dispozici máte stylové venkovní posezení se dvorem, váš automobil zaparkujete přímo u objektu na uzavřeném parkovišti. V objektu je dostatek místa i pro uschování vašeho cyklovybavení. Wi-fi k dispozici. Pilně jsme pracovali na vylepšení komfortu našeho ubytování a od roku 2019 můžete využívat i stylový vinný sklípek. 

V celém ubytování na vás dýchá atmosféra moravského Slovácka skrze originální ornamenty Podluží, tradiční modrotisk a dobové předměty.

Modrý apartmán

Dva pokoje (3 a 4 lůžka), společná kuchyně s jídelnou vybavenou i TV, koupelna s toaletou a sprchovým koutem dalším samostatným WC. Kuchyně je vybavena sklokeramickou deskou, troubou, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a lednicí. Apartmá je v přízemí objektu.

 

Červený apartmán

Třílůžkový pokoj (s možností přistýlky), prostorná kuchyně s jídelnou vybavena i TV, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, malé posezení s výhledem na dvůr. Apartmá má samostatný vchod ze dvora objektu. Kuchyně je vybavena indukční deskou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí. 

Modrotiskový apartmán

Apartmán disponuje manželskou postelí a rozkládacím gaučem, který může být přistýlkou až pro dvě osoby. Součástí pokoje je kuchyňský kout a koupelna          s toaletou. Kuchyně je vybavena dvouplotýnkovou indukční deskou, mikrovlnou troubou, lednicí, rychlovarnou konvicí a potřebným nádobím. Televize a wi-fi je u nás samozřejmostí. Apartmá je v patře objektu.

Venkovní prostory

 Dvůr je společný pro všechny apartmány se zastřešeným posezením. Zde můžete nasát nejen atmosféru moravského venkova dávno minulého, ale také pár skleniček moravského vína. Jedinečný zážitek si můžete odvézt z koupání v dobových "trokách", které jsou k dispozici za tímto účelem přímo na dvoře. Něco "za žgraň" si můžete připravit na grilu. Nezapomněli jsme ani na děti, kterým jsou k dispozici dřevěné chůdy, křídy, knížky, stolní hry, houpačka, malý bazének, jídelní židlička aj.

Kalendář obsazenosti

Co ještě potřebujete vědět?

Doprava: Břeclav je významným železničním uzlem. Vlakem se k nám tedy dostanete ze všech koutů naší vlasti a městská doprava vás přiveze přímo k nám. Autem směr Brno a Břeclav (Bratislava),

 

Parkování: Vaše auto zaparkujete přímo u objektu na uzavřeném parkovišti.

 

Cyklo: Pro uložení Vašich "cyklomiláčků" je dostatek prostoru uvnitř budovy včetně nářadí na provedení základních oprav.

 

Stravování: Vlastní -vybavená kuchyně. Restaurace Gól s prostornou zahrádkou 80m, 500 m - restaurace Gril bar.

 

Kauce: při příjezdu je vybírána vratná kauce ve výši 3 000,- Kč